חוברת היער השחור החדשה 2019   
לכל המעוניין! ניתן לקבל אצלי את "חוברת היער השחור", השאר פרטים או צור קשר עמי .  החוברת מקיפה את כל המסלולים הכי יפים ביער השחור לרבות מסלולים אצל השכנות, שוייץ ואלזס ודרך היין ועוד המון הפתעות . עם חוברת היער השחור "אתה מסודר" בטיולך הנוכחי .  החוברת כוללת בתוכה מסלולים העונים להגדרה "לכל המשפחה" , הם פונים לכל גיל ולכל קצב : מסלולים לילדים קטנים, מסלולים לילדים בוגרים, מסלולים למבוגרים וכאמור מסלולים לכל המשפחה ביער השחור, בבודנזה, בשוייץ, אלזס ודרך היין ועוד לרבות ציוני GPS ושילוטים כפי שנראים במציאות . החוברת הינה אינטראקטיבית, כלומר בלחיצה עכבר תוכלו לראות מה מזג האויר ברכבל או מידע על הטיסה חזרה למשל, לרבות אתרים של אטרקציות ונקודות ענין . ההבדל בין טיול עם חוברת היער השחור ובלעדיה, הוא הוא ההבדל בין טיול איכותי לטיול בינוני מינוס!  .

חשוב לי לציין הערה רלונטית לחוברת והן לטיולכם ביער השחור : כשאומרים טיול ביער השחור מתכונים בעצם לא רק ליער השחור גרידא . תחת הכותרת "יער שחור" קיימים ארבעה איזורי יעדי טיול בתחומן של שלוש מדינות . כלומר בשל מיקומו הפנטסטי של היער השחור במשולש גבולות , המבקרים ביער השחור נהנים גם בביקור אצל השכנות באתרים הקרובים לגבולות המשותפים ואף יותר מזה  . החוברת כוללת מסלולים ביער השחור וכאמור מסלולים במדינות ובאיזורים השכנים , שוייץ צרפת וכמובן הבודנזה והיער השחור בגרמניה . עוד יתרונות בולטים בחוברת :
חוברת היער השחור מכילה נקודות GPS לנקודות הענין והאטרקציות לאורך כל המסלול היומי, גם אם זה בתוך היער באמצע שומקום! .

חוברת היער השחור מתייחסת לכרטיס היער השחור ונבנית תוך כדי ניצול מירבי של הכרטיס בהתייחס להרכב המשפחתי והשהות של המשפחה המטיילת .

חוברת היער השחור מותאמת למשפחה שיש בידה את הכרטיס האדום ונבנית בניצול נכון של הכרטיס בשילוב המסלולים .

חוברת היער השחור מנצלת היטב את כרטיס הברגוולט הניתן בעיירות טודטנאו, טודטנאוברג, מוגנברון ועוד . כרטיס ברגוולט הוא כמעט כמו כרטיס אדום והוא משולב בחוברת היער השחור בצורה מירבית .