חיפוש דירות ברוסט ליד האירופה פארק

ח
יפוש דירות סביב אירופה פארק

מלונות נבחרים סביב אירופה פארק

מלון ימי מרהיב 50 מ' מאירופה פארק

מלון אלאנדלוז בתוך אירופה פארק

בית הארחה מעולה 50 מ' מאירופה פארק

צרפת הקטנה דירה מעולה במרחק הליכה מאירופה פארק

איטליה הקטנה דירה מעולה במרחק הליכה מאירופה פארק

מלון חביב במרחק 10 דקות הליכה מאירופה פארק

מ
לון דירות מעולה 10 דקות הליכה מאירופה פארק

דירה מצוינת קרובה לפארק ולסופרמרקט

ד
ירה מעולה דקות מאירופה פארק

דירה לתשעה אנשים קרובה לאירופה פארק

דירה מצוינת קרובה לאירופה פארק

בתי הארחה סביב אירופה פארק

מלון משפחתי מעולה עם חדרים ודירות קרוב לאירופה פארק

דירה מצוינת קרובה לסופרמרקטים ולאירופה פארק

בית מתאים לתשעה אנשים קרוב לאירופה פארק

דירות מעולות דקות נסיעה מאירופה פארק

דירות מצוינות במרחק הליכה מאירופה פארק

מבחר דירות קרוב לפארק ולסופרמרקטים

דירה מצוינת קרובה לאירופה פארק

דירה מעולה דקות מאירופה פארק

דירה מצוינת כעשר דקות הליכה מאירופה פארק

מספר דירות כ-500 מ' מאירופה פארק

דירה נהדרת כעשר דקות הליכה מאירופה פארק

דירה ל- 5-7 נפשות כעשר דקות מאירופה פארק

הדירות של קלרה 5 דקות הליכה מאירופה פארק

דירה של עד 8 נפשות דקות הליכה מאירופה פארק

דירה של 6 נפשות במרחק דקות מאירופה פארק

דירה 4-6 נפשות במרחק דקות מאירופה פארק

דירה עד 8 נפשות בקרבת אירופה פארק

דירת שני חדרי שינה מתאימה לארבעה קרובה לפארק

2 דירות שני חדרים במרחק דקות מאירופה פארק

דירה עד 7 נפשות במרחק דקות מאירופה פארק

דירת 3 חדרי שינה עד 8 נפשות קרוב לפארק

דירת שני חדרים עד 6 נפשות קרוב לאירופה פארק

דירה עד שבעה אנשים דקות מאירופה פארק

4 דירות  ל-4 ל-6 וגם ל-8 נפשות דקות מהפארק

5 דירות ל-3-6 נפשות דקות מאירופה פארק
אירופה פארק - הלונה פארק מס' 1 באירופה!  

אוֹיְרוֹפָּפָּרְק - רוב הישראלים נוטים לקרוא לאירופה פארק ,  פארק אירופה , איך שלא יהיה זה בילוי מהנה ומדהים!   .    מזה כ- 20 שנה אני מלווה קבוצות לחו"ל ונתקל באי התלהבות בלשון המעטה מצד מבוגרים , כשבתוכנית נכלל מסלול "אירופה-פארק" , יש נסיונות כאלו ואחרים להניא אותי מלבקר באירופה-פארק, כשמגיעים לפארק , כל ה"סרבנים" למיניהם עושים מטמורפוזה של 180 מעלות, הם רצים מהופעה להופעה וממתקן למתקן , כמו שלא רצו כל ימי חייהם ,אחרי כל כך הרבה שנים בגרמניה , עם עובדות אי אפשר להתווכח – מבוגרים נהנים לא פחות מילדים , תורם לכך תדירות הביקורים של ילדים בפארקי שעשועים למינהם ואילו למבוגרים הבילוי בפארק הוא משהו חדש , יציאה מהשגרה ובאם תרצו גם התפרקות כלשהי , לתשומת לבכם!!!!!!!!! 


אירופה פארק מבלי להפוך את המעיים
אירופה פארק בסס את מעמדו כלונה פארק מס' 1 באירופה . מיקומו ביער השחור הנושק לגבול הצרפתי, שפע האטרקציות שמציע הפארק ההולך וגדל מידי שנה, הן חלק מהסיבות לכך, ברם אירופה פארק "מנצח" בהיצע ובעקר במענה לכל מבקר .  יש כאלו שכל מטרת הגעתם לאירופה פארק, הוא להעלות את רמת האדרנלין, לעומתם מבקרים המחפשים דווקא את האטרקציות והמתקנים היותר סולידים שריגוש קל בצדם, ואת זה יודע אירופה פארק להציע בענק . 

לפני שנחל במלאכת פירוט האטרקציות המומלצות, ובהמשך למה שכתבנו לעיל, כדאי שנפריך טעות שכיחה המכוונת בעקר לאלה שסולדים מהמילה לונה פארק ולכן נמנעים מביקור באירופה פארק . מהיכן נובעת אותה טעות שלא לבקר באירופה פארק? הסלידה של אותם אנשים ראשית מגיעה מהמחשבה שלונה פארק מתאים לילדים גרידא ושנית מהדעה הקדומה שלונה פארק הוא מקום שבאים להפוך בו את המעיים . המחשבות הללו אינן משקפות כלל את החוויה בביקור באירופה פארק . כפי שכתבנו בפתיח, אירופה פארק מספק הנאה לכל גיל, לכל רמת ריגוש, והוא אינו נחלה של קבוצה מסוימת, אלא נחלת הכלל .  לונה פארק או במקרה שלנו אירופה פארק, מעלה מיד אסוציאציות של רכבות שהופכות את המעיים ומפגש של אוהבי פעילויות אקסטרים . אפשר לבקר ולהנות באירופה פארק מבלי להפוך את המעיים . יש מתקנים חווייתים לכל המשפחה, סרטים בארבע מימד, הופעות מדהימות באולמות ובמקומות פתוחים יותר כאיצטדיון הארנה, שייט מערות בליווי תפאורה מדהימה ואפילו רכבות בינוניות וקלות המתאימות גם למבקרים שעברו את גיל ה-80 . מנסיונינו הרב, מבוגרים נהנים לא פחות מילדים וחוזרים מביקור באירופה פארק עם רשמים וחוויות הטומנות בחובן הפתעה נעימה, הנובעת מהפער בין הסלידה מלונה פארק לפני הביקור, וההשארות עם טעם של עוד אחרי הביקור באירופה פארק . וכדי שכל אחד ימצא את מבוקשו, הבאנו לפניכם סקירה של האטרקציות המומלצות באירופה פארק, אלו שמוגדרות קלות עד בינוניות ומתאימות בעקר לאלו שמחפשים ריגושים והנאות נעימות כפי שבארנו .

ארץ ההרפתקאות

African Queen   שייט מהנה באגם גדול בעזרת סירת רפסודה אפריקנית, משך השייט 5 דקות ועשר שניות ויכולים להכנס בסירה 40 . השייט רגוע ושליו ומתאים לכל אחד לרבות נכים . רמה 1 .
צרפת 


4D-KINO סרט בארבע מימד בן 20 דקות שהביקור בו הוא חובה, מתאים לכל המשפחה, לכל גיל וגם לנכים . הקולנוע מכיל 448 מושבים, כשהצופים בעזרת משקפיים תלת מימדיים, מתנסים בחוויה חושית בסרט "ארתור בממלכת המינימונים (מינימויס) . 


Euro Tower מעלית מזכוכית שמעלה את נוסעיה לגובה 75 מ' שממנו נשקפים נופים מרהיבים של הרי הווז', עמק הריין, היער השחור וכמובן אירופה פארק ממבט על . משך הנסיעה 3 דקות ו – 37 שניות כשמעלית מכילה 50 איש ומתאימה גם לנכים .   רמה 2 .

הולנד


Pirates in Batavia  שייט פירטים בארץ ההרפתקאות בתוך מערות בליווי תפאורה מושקעת ומהממת . השייט אורך שבע וחצי דקות כשכל סירה מכילה 16 אנשים . מתאים גם לנכים . רמה 1 .


Shanghai Nights  מופע הנקרא לילות שנחאי הוא מופע חדש שהחל בשנת 2014 שבו אקרובטים, רקדנים ופעלולנים סינים, המציגים מגוון תרגילים וריקודים בשילוב אביזרים המדגישים שליטה ומיומנות להנאת הקהל . יש שלושה מופעים בכל יום, משך המופע 25 דקות ומתאים לנכים .
ספרדknights show  מופע אבירים באצטדיון ארנה הספרדי, הוא מופע חובה לכל המשפחה . אבירים מימי הביניים רכובים על סוסים נלחמים זה בזה כשהמנחה משתף את הקהל ומכוונם לתמיכה בקבוצת אבירים מסוימת, כדי להציל את הנסיכה מידי אביר מרושע שמתגרה בקהל . המופע הוא כייפי ומהנה, מצחיק ברובו ומומלץ בחום . המופע מתרחש 3 פעמים ביום ומתאים לכל אחד . האצטדיון יכול להכיל 1460 מבקרים בישיבה ועד 2040 בעמידה .

יוון

EP-Express רכבת המקיפה את כל הפארק, בעזרתה אפשר לראות מה פספסנו או באילו אטרקציות כדאי לבקר . הרכבת מכילה 93 מקומות ומתאימה גם לנכים .  רמה 1 .Cassandra's Curse בתוך מבנה של כנסיה ביזנטית חשים המבקרים בלבול חושים . המבקרים יושבים במושבים מיוחדים וע"י סימולטור מתוחכם מוזזים קלות כדי ליצור בפניהם אשליה חושית . אורך החוויה 3 וחצי דקות . יכולים להכנס למבנה מעל גיל 5 וכן מגובה 1.1 מ'  . רמה 2 .

איסלנד

Whale Adventure Tours ספינות המכילות 8 אנשים בכל כלי שייט, על גבי הספינה רובי מים שבעזרתו אפשר להתיז ובעקר להרטיב מעט את נוסעי הספינה שממול . מפעילי האתר הגדירו אטרקציה זו בדרגה 3, אך זה מעט מוגזם בהתחשב בעובדה, שהפחד העקרי, שאולי ...יתיזו עליך מעט מים...  .  אין הגבלות כלשהם של גיל או גובה, אך האתר אינו מתאים לנכים .

סקנדינביה

Fjord-Rafting רפטינג בנהר עם כל המשפחה בסירת אבוב עגולה, על רקע נופי סקנדינביה לרבות מפלים . מפעילי האתר הגדירו את דרגתו 4 , אך בפועל האתר מתאים לכל המשפחה והוא קליל ומהנה . שייט מתאפשר לגילאי 4 ומעלה ומינימום גובה של מטר אחד . האתר אינו מתאים לנכים .


Vindjammer הישראלים מכנים אותו פיראט . הריגוש הוא בינוני . בעצם זו סירת פיראט שמתנדנדת מצד לצד, כשכל נדנוד מרחיב את הזוית ומעלה במעט את רמת הפחד . החוויה אורכת כ-2 דקות ויכולה להכיל 54 אנשים,  מתאפשר לגילאי 4 ומעלה ומינימום גובה של מטר אחד . המתקן מתאים לנכים . דרגה 3 .


גרמניה

Elfentfahrt שייט קליל ומהנה בארץ הגמדים, בסירה קסומה ובמסלול מובנה לכל המשפחה . משך השייט 5 דקות ו-15 שניות . מתאים גם לנכים . רמה 1 .


Zaubergarten או בשפתנו "הגנים הקסומים" הם גנים המשתרעים בשטח של כ-2000 והם אכן גנים קסומים, שפע של פרחים, עצים, צמחיה בסגנון אי הפרחים, סירקולציה של מים, בובות מקסימות ביניהם ועוד הרבה הפתעות .

איטליה

Ghost Castle טירת הרוחות היא בעצם מסע ברכב ובזמן לימי הביניים, בתוך טירה של משפחת מדיצ'י מאיטליה, כשהמבקרים סופגים את אוירת ימי הביניים ומופחדים מעט ע"י דמויות וקולות בדומה לרכבת שדים .. כבר בכניסה נכנסים למעלית ישנה מעוטרת בקורי עכביש כיאה לתפאורה של טירת הרוחות... בתום המסע שנמשך 4 דקות תגיעו לחנות האימה, שם אפשר לרכוש אביזרים, בובות, מסכות וכל הפריטים שיש להם קשר לזוועה ואימה לטובת המשוגעים לדבר . אין הגבלת גיל או גובה, האתר אינו מתאים לנכים . מפעילי האתר הגדירו את האתר כדרגה 2  .


על התפר...

שוייץ

Matterhorn-Blitz היא רכבת שאמנם לא הופכת את המעיים, אך מעט מפחידה . מתאימה לקהל שמחפש ריגוש בינוני, אשר מוותר ומפחד להכנס למגרש של הגדולים ברכבות ההרים הידועות של הפארק, אך בכל זאת רוצה לטעום הוצאת קורטוב של אמאל'ה...  . נוסיף שהתור,כן התור לכניסה לרכבת הוא מעניין לא פחות עם תפאורה מדהימה של חווה בכפר עם כל האבזורים, כלי עבודה ובעלי חיים, ממש כמו מוזיאון פתוח . הכניסה לאתר היא מגיל 6 ומעלה וגובה מינימום של 1.20 מ' . האתר בדרגה 4 .


אוסטריה

Alpine Coaster Enzian  שוב, רכבת שריגושים בינוניים בצדה, מפעילי האתר הגדירו אותה אמנם בדרגה 4 , אך היא יכולה להיות מהנה לכל המשפחה, וזה בתנאי שאנחנו מחפשים ריגוש כלשהו אך עד גבול מסוים, לא מתאים לכאלו שמפחדים מרכבות . הרכבת מכילה 38 נוסעים ומגיעה למהירות מקסימלית של 45 קמ"ש, הנסיעה אורכת דקה וארבעים שניות . הכניסה מותרת לגילאי 4 ומעלה ומינימום גובה של מטר אחד . האתר אינו מתאים לנכים . הנסיעה אורכת 2 דקות ועשרים שניות ומהירות המקסימלית של הרכבת היא 60 קמ"ש .


Tirol Log Flume רכבת שייט המתאימה לכל המשפחה כשהריגוש בה הוא בינוני מינוס, רוב השייט מהנה מאד ואינו מפחיד כלל, הריגוש העקרי הוא בגלישה בסוף המסלול שהוגדרה ע"י מפעילי האתר כדרגה 3 אך בפועל היא ממש לא יותר מדרגה 2 . אפשר להכנס עד 6 אנשים בסירה . השייט אורך ארבע דקות וחצי והכניסה מותרת לגילאי 4 ומעלה ומינימום גובה של מטר אחד . האתר אינו מתאים לנכים .
ממלכת מינימויס


Arthur The Ride  ארתור בממלכת המינימונים הוא אתר בו עורכים נסיעה כמו ברכבת הרים, רק... עם כסאות תלויים, מפעילי האתר דרגו את האטרקציה בדרגה 3 הבינונית . האטרקציה לא מתאימה לכל אחד, במיוחד לפחדנים שבינינו, אך מחד היא לא באותה ליגה של רכבות ההרים האקסטרימיות והרכיבה היא תמיד בפוזיציה נורמלית ונטולת היפוכים . מתאפשר לגילאי 4 ומעלה ומינימום גובה של מטר אחד . האטרקציה אינה מתאים לנכים .