הלגולנד בבוואריה גרמניה הוא פארק נפלא השוכן סמוך לעיירה גינצבורג ולא רחוק מהעיר אולם. הוא מחולק למספר נושאים:

עולם הדמיון   -  פשוטו כמשמעו, הדמיון שולט בכיפה!,  כאשר ממציאים ומעצבים גדולים וקטנים עשויים לגלות לא רק את היצירתיות שלהם, אלא גם כוח השריר שלהם: בניית המכונית מירוץ משלך ולבדוק את המהירות שלה! קח את עצמך באוויר על ידי חבל תשעה מטר ב- Power Tower!, קחו טרמפ מסביב לאזור הדמיון מעל ראשי האורחים האחרים בפדאל-A-רכב! או ליהנות מהנוף המרהיב מתצפית המגדל שלנו! - ממלכת הפנטסיה בהחלט אינה יודעת גבולות בדמיון.

מינילנד  -  עולם המיניאטורות, לראות את העולם מנקודת מבטו של גוליבר במינילנד, במרכזו של כל פרק מבנים ידועים בגרמניה ובעולם נבנו מחדש בפירוט בקנה מידה של 1:20. אורחים מגרמניה יכירו מבנים מאזור ביתם. תוכל לטייל ברובע הפיננסי של פרנקפורט, ברייכסטאג בברלין או בנמל התעופה של מינכן עם  מסוף ואיירבוס A380 בטירת נוישוונשטיין, בכפר שוואבי טיפוסי וגם באליאנץ ארנה של קבוצת הכדורגל באיירן מינכן. מבקרים מאיטליה, הולנד ושווייץ, מדי, ימצאו מבנים ממדינות המוצא שלהם. האורחים האיטלקים יאהבו את הגרסה של ונציה. כל הבניינים הם שווים מבט קרוב, וכדאי גם ללחוץ בחלקם על המתגים, כדי להבחין בדמויות מסתתרות ועוד כמה הפתעות. 

ארץ ההרפתקאות  -  היא אזור של פארק הלגולנד, החבוי בג'ונגל הפראי, מוקף בשיחים ועצים, חיות בר ויצורים פנטסטיים, אוהלים וצריפי במבוק הוא התפאורה המושלמת ללספר את הסיפורים והרפתקאותיו של גיבור לגולנד שלנו ג'וני הרעם, ולהצטרף אליו למסע בג'ונגל דרך נקרות וג'ונגלים. אפשר לפדל בסירות קאנו, לשחק בפארק המשחקים והחבלים, לקחת סיור ספרי בג'יפ, אבל הכי כיף זה ה- X-pedition., גלישה מגובה 12 מ' מתוך הר וולקנו לתוך הלגונה.

ארץ הפיראטים   -   איזור בפארק הלגולנד, בו אתה וכל המשפחה שלך יכולים לשחק תפקיד אינטראקטיבי כיורדי ים ופירטים.  אפשר לשוט סירת קרב של קפטן ניק ולהלחם נגד סירות אחרות. אפשר לעבור הכשרה ב" בית ספר פיראטים ", ספינה מתנדנד ענקית, ולעשות ההיכרות עם ים סוער.


ממלכת האבירים   -  טירה מלכותית עם חצר פנימית גדולה מהווה ציון הדרך של ממלכת האבירים בלגולנד. הדרך היחידה אל הפנים היא באמצעות גשר, וזה המקום שבו המסע שלכם אל העבר מתחיל: אש הדרקון לוקח מבקרים לטיול נפלא דרך הפנים של הטירה.  יש גם קרוסלה מהירה להורים וילדים, רכיבה על דמוי סוס במקומות מימי הביניים, כאמור גולת הכותרת של ממלכת האבירים בלגולנד, היא רכבת הרים דרקון האש, אבל מי שטיפה מפחד, מומלץ לו לעלות על רכבת הרים מסוג Dragon hunt שהיא יותר רגועה. ויש גם משהו חביב, מציאת זהב בעזרת מחבתות, כמו פעם.

עיר הלגו  -  ביקור בעיר הלגו בפארק לגולנד הוא חיוני. ילדים יכולים לנסוע ברכבים וברכבות, לטוס בנינג'גו המעופף, לשוט בסירות  לבקר במפעל הלגו, לטוס בקרוסלת מטוסים, לשחק במגרש המשחקים של עיר הלגו  ולאמיצים שביניכם מומלץ לעלות על ה-LEGO® BIONICLE® Power Builder.

לגו אקסטרים  -  אולי המקום הפופולרי ביותר בפארק לגולנד בגרמניה.  סרטים בארבע מימד,  עולם המים של אטלנטיס, עם דגים כרישים וכל מה שרואים ברשתות של "סילייף",  מזרקות מלגו שמנגנות באמצעות מים, הפעלה בשלט של משאית מפלצת,  כוסות תה מסתובבות,  רכבת הרים, משחקי מים, מירוץ ימי ועוד הרבה הפתעות.

לשעות פתיחה בשנת 2020 לחץ כאן         לקנות כרטיסים ללגולנד אונליין ולחסוך הרבה כסף