קרויטלה משפחה סופר נחמדה אוהבים ישראלים, יש להם דירות נופש למשפחות וצימרים והם מעניקים את הכרטיס האדום.

שלהדורן מלון דירות איכותי ומומלץ מעניק את הכרטיס האדום

הילסייד דירה לשלושה במיקום מעולה ופסטורלי

וילה הוברטוס מגוון דירות למשפחות מיקום פנטסטי מעניקים כרטיס אדום

דירת פלדברג מיועדת למשפחה של 5  מיקום מעולה

טיטיזבליק דירה ל-3 במיקום מעולה ופסטורלי מארחת נהדרת

מלון דיאנה במיקום מצוין הכל ירוק מסביב שירות מעולה ואדיב ארוחת בוקר עשירה

מלון שלדהורנס בסמוך לאגם וינגפלואייר מיקום ונוף מהממים מומלץ מאד

מלון כפרי זונאק במיקום ציורי ארוחות מעולות מומלץ בחום

מלון שורצולדרהוף עם כרטיס אדום ובריכה מקורה

שלהדורן מלון כפרי במיקום מעולה עם חדרים ודירות למשפחות מעניק כרטיס אדום

וינדפל פנסיון מעולה בניהול משפחתי ארוחות מצוינות מיקום פנטסטי


פטרלה מלון כפרי עם נופים נהדרים של ההרים והיער וסאונות טובות

זומרברג מלון כפרי בניהול משפחתי

בירהויזלה חדרים ודירה ל-6 אנשים בסגנון כפרי מעניקים כרטיס אדום

פלדברגרהוף מלון מעולה למשפחות ליד הרכבל מעניק כרטיס אדום

טנהוף מלון בריאות באתר ציורי עם שירותי ספא בריכה טיפולים ועיסויים מעניק כרטיס אדום

בהביהל דירות למשפחות במיקום פנטסטי מעניק כרטיס אדום

קסטנר חדרים מעולים באוירה משפחתית וכפרית אוכל מצוין

פאלר דירות וחדרים במיקום פסטורלי מארחת חביבה מעניקים כרטיס אדום

קרויטלה מארחים נחמדים מאד ארוחות מעולות סאונה סולריום וכרטיס אדום

מלון אדלר עם דירות וחדרים במיקום מצוין ארוחות משובחות עם כרטיס אדום

ולדבליק בניהול משפחתי מיקום מעולה עם דירות וחדרים וכרטיס אדום

קרא עוד

פלדברג שהו שמו של ישוב ביער השחור, אך גם שמו של הר, שהוא בעצם הנקודה הגבוהה ביותר ביער השחור 1493 מ' מעל פני הים. על רקע הר הפלדברג קם הישוב פלדברג, שמורכב בעצם ממספר עיירות קטנות שהם תחת מועצה אחת, פלדברג. כמו למשל:פלקאו,אלטגלסהין,נויגלסהיטן ועוד. לכן הישוב פלדברג לא ממוקם באיזור אחד, אלא משתרע על פני כמה איזורים. וכך קורה שמשפחה שוכרת דירה בפלדברג קרוב לכביש 317 ומשפחה אחרת שוכרת דירה בפלדברג דווקא באיזור כביש 500 ושניהם לנים בעצם באותה עיירה פלדברג. אם נשווה את מה שאמרנו על העיירה פלדברג, זה דומה אצלנו לישובים שהם תחת מועצה או עיריה אחת לדוגמא: מעלות תרשיחא, תל אביב יפו, טובה זנגריה, קרית טבעון, זו האחרונה מורכבת מכמה ישובים קטנים כגון: אלרואי, קרית חרושת והם תחת מועצה אחת קרית טבעון.  לכן כשנבקר בפלדברג נבחין בשלטים כגון: פלדברג-אלטגלסהיטן או פלדברג-פלקאו, או פלדברג-נויגלסהיטן למשל.

אני באופן אישי אוהב את העיירה פלדברג יותר מכל העיירות בדרום היער, באיזור שצריך לשכור דירה ביער השחור, במיקום אידיאלי לטיול כוכב ביער השחור.  המיקום של העיירה פלדברג לטעמי, הוא המיקום הטוב ביותר מכל העיירות, היא חולשת על הכבישים 315 317 31 וממנה ניתן לצאת בקלות לטיולים ביער השחור, לטיולים באלזס ודרך היין, בבודנזה, ובצפון שוייץ.  

העיירה פלדברג ביער השחור, זה שמה הרשמי שוכנת בגובה ממוצע שמעל אלף מ', כשהשיא עומד על 1277 מ'. לא להתבלבל עם הנקודה הגבוה הר הפלדברג 1493 מ', הכוונה לגובה מירבי של מגורי תושבים בפלדברג. אגב מספר התושבים הוא 1948 איש.   

תושבי האלפים משויצים עם ענין הסקי, אבל הרבה לא יודעים שכאן בפלדברג בוצע הסקי הראשון בעולם בשנת 1891. והיום יש כאן בפלדברג תחרויות סקי ופעילויות סקי בכל חורף.  בפלדברג קיים בית ספר מעולה לסקי, מומלץ גם לכאלו שלא גלשו מימיהם ורוצים לעשות את צעדיהם הראשונים בסקי. בקיץ זה אופרה אחרת כאן בפלדברג.  הפלדברג הוא גן עדן לשבילי הליכה. התצפיות רבות ומגוונות ומנסיוני האישי, אין צורך במפת שבילים, אני עורך בכל שנה הליכה אקראית בשבילים שונים ולא מוכרים ומגלה דברים מדהימים.  נכון שהשבילים הכי פופולריים הם מהתחנה העליונה של רכבל הפלדברג. אבל גם באיזור פלקאו יש שבילים מעולים הכוללים מפלים ותצפיות מרהיבות.  דברנו על הרכבל שהוא אחד מהאטרקציות בעיירה וביער השחור. הוא מורכב למעשה משלוש אטרקציות, הרכבל המגדל ובית הטבע. וזה האתר היחידי שמשותף לכרטיס היער השחור ולכרטיס האדום.  בעיירה פלדברג יש מגוון רחב של דירות נופש למשפחות ביער השחור, צימרים, וילות ובתי מלון למשפחות ביער השחור. הכרטיס האדום הוא הכי פופולרי בעיירה פלדברג, לכן אם תשכרו דירה נופש בעיירה פלדברג, רוב הסיכויים שתקבלו מבעלי הבית את הכרטיס האדום.