שמי ספי מומחה לאלפים(אוסטריה בוואריה) ומעניק שירותי יעוץ אישי בבית הלקוח והכנת חוברת האלפים 2020.

אני מכין עבורכם את חוברת האלפים של אוסטריה ובוואריה 2020, חוברת מכילה עשרות עמודים בד"כ, אשר נשלחת בקובץ PDF במייל, החוברת הינה מפורטת מאד ומכילה הוראות דרך, מידע על האטרקציות, אודות האיזור ועל כל הטיול כולו, תמונות, מפות, נקודות Waze GPS, שעות פתיחת האתרים, מחירים ועוד. חוברת האלפים של אוסטריה ובוואריה 2020 הינה חוברת אישית, בנויה ומותאמת להרכב המשפחתי ולתאריכי הטיול הספיציפים של אותה משפחה.  התוכנית היא מרגע הנחיתה ועד להמראה חזרה, אתם יודעים מה אתם עושים בכל רגע נתון. הדרכה מהנחיתה ועד לצימר שלכם, לרבות בניית תוכנית הטיול שלכם כשנקודת ההתחלה, נקודת המוצא, היא העיירה בה אתם לנים. החוברת אינטראקטיבית, כלומר בלחיצת עכבר ניתן לראות מה מזג האויר על הרכבל ומידע אודות הטיסה חזרה למשל.
***במידת הצורך אני מגיע לבית הלקוח ומעניק הדרכה ויעוץ בסלון ביתו, (אפשרי גם מפגש בבית קפה למשל) עונה על כל השאלות, מסביר ומראה על המפה ועוד. 

בד"כ הפניות שמגיעות אליי מהלקוחות מתחלקות ל – 3 :
1.
חלק מהלקוחות מעדיפים את המגע האישי ומזמינים אותי אליהם ליעוץ אישי בביתם או בבית קפה.

2. חלק אחר מעדיף שאכין עבורם את חוברת האלפים 2020 בקובץ PDF מותאמת אישית ואשר תישלח אליהם במייל.

3. חלק נכבד של הלקוחות משלבים בין השתיים. הם מזמינים אותי אליהם הביתה לחצי שעה –שעה  של הדרכה מקדימה טרם הכנת החוברת, משוחחים על נושאים כלליים כרצון הלקוח, מעין תיאום ציפיות כאמור כרקע להכנת חוברת אוסטריה בוואריה 2020. אחרי הפגישה הקצרה אני מכין עבורם את חוברת האלפים של אוסטריה ובוואריה 2020 של אותה משפחה ושולח אותה כאמור בקובץ PDF במייל .
מחיר הכנת חוברת אישית לאוסטריה האלפים ובוואריה:
עד שבועיים                         800  ש"ח
15 ואילך      כל יום נוסף       50   ש"ח