חוברת היער השחור החדשה 2020   
לכל המעוניין! ניתן לקבל אצלי את "חוברת היער השחור", השאר פרטים או צור קשר עמי .  החוברת מקיפה את כל המסלולים הכי יפים ביער השחור לרבות מסלולים אצל השכנות, שוייץ ואלזס ודרך היין ועוד המון הפתעות . עם חוברת היער השחור "אתה מסודר" בטיולך הנוכחי .  החוברת כוללת בתוכה מסלולים העונים להגדרה "לכל המשפחה" , הם פונים לכל גיל ולכל קצב : מסלולים לילדים קטנים, מסלולים לילדים בוגרים, מסלולים למבוגרים וכאמור מסלולים לכל המשפחה ביער השחור, בבודנזה, בשוייץ, אלזס ודרך היין ועוד לרבות ציוני GPS ושילוטים כפי שנראים במציאות . החוברת הינה אינטראקטיבית, כלומר בלחיצה עכבר תוכלו לראות מה מזג האויר ברכבל או מידע על הטיסה חזרה למשל, לרבות אתרים של אטרקציות ונקודות ענין . ההבדל בין טיול עם חוברת היער השחור ובלעדיה, הוא הוא ההבדל בין טיול איכותי לטיול בינוני מינוס!  .

חשוב לי לציין הערה רלונטית לחוברת והן לטיולכם ביער השחור: כשאומרים טיול ביער השחור מתכונים בעצם לא רק ליער השחור גרידא. תחת הכותרת "יער שחור" קיימים ארבעה איזורי יעדי טיול בתחומן של שלוש מדינות. כלומר בשל מיקומו הפנטסטי של היער השחור במשולש גבולות, המבקרים ביער השחור נהנים גם בביקור אצל השכנות באתרים הקרובים לגבולות המשותפים ואף יותר מזה. החוברת כוללת מסלולים ביער השחור וכאמור מסלולים במדינות ובאיזורים השכנים, שוייץ צרפת וכמובן הבודנזה והיער השחור בגרמניה. 

עוד יתרונות בולטים בחוברת :
חוברת היער השחור מכילה נקודות GPS לנקודות הענין והאטרקציות לאורך כל המסלול היומי, גם אם זה בתוך היער באמצע שומקום! .

חוברת היער השחור מתייחסת לכרטיס היער השחור ונבנית תוך כדי ניצול מירבי של הכרטיס בהתייחס להרכב המשפחתי והשהות של המשפחה המטיילת .

חוברת היער השחור מותאמת למשפחה שיש בידה את הכרטיס האדום ונבנית בניצול נכון של הכרטיס בשילוב המסלולים .

חוברת היער השחור מנצלת היטב את כרטיס הברגוולט הניתן בעיירות טודטנאו, טודטנאוברג, מוגנברון ועוד . כרטיס ברגוולט הוא כמעט כמו כרטיס אדום והוא משולב בחוברת היער השחור בצורה מירבית .